Obniżka! FA LipoBurn 120 kaps. Zobacz większe

FA LipoBurn 60 tabs.

Nowy produkt

FA LipoBurn 60 tabs. to suplement redukujący tkankę tłuszczową oparty na naturalnych substancjach aktywnych, działających bezpośrednio na metabolizm człowieka.

Więcej szczegółów

59,00 zł

-6,00 zł

65,00 zł

Więcej informacji

- duża szybkość wchłaniania i przyswajania składników

- wspomaga metabolizm i pobudza termogenezę

- przyspiesza obieg kwasów tłuszczowych do przemian oksydacyjnych 

- wspomaga trawienie i przyswajanie

- działa antykatabolicznie

- usuwa wolne rodniki

Właśnie dokonał się przełom nigdy wcześniej nie widziany w świecie. Nowy LipoBurn to pierwszy tego typu produkt silny na tyle by wywołać w ciągu zaledwie dwóch tygodni efekt spalania tłuszczu, udokumentowany w podwójnie ślepym teście z wykorzystaniem placebo. W badaniach przeprowadzonych na jednym z największych amerykańskich uniwersytetów, ochotnicy przyjmujący jeden z czynnych składników LipoBurn nie tylko doświadczyli gwałtownego spalania tłuszczu, ale także odnotowali o wiele większą redukcje wymiarów pasa i bioder (w porównaniu do placebo) w ciągu zaledwie 14 dni. Nawet najbardziej legendarne spalacze tłuszczu w porównaniu z tą nową, wielotorową technologią wydają się być przestarzałe naukowo. Co więcej, przegląd i porównanie raportów na temat tysięcy innych badań dotyczących technologii spalania tłuszczu sugerują, że żaden dotychczas dostępny na rynku spalacz nawet się nie zbliża do poziomu LipoBurn.Działając poprzez wysublimowane i unikalne mechanizmy, tylko ultrabioaktywny LipoBurn wykazał przekonujące z punktu widzenia nauki dowody skuteczności w tak krótkim czasie. Wnioski płynące z badań klinicznych są proste — nadmiar tłuszczu nie ma żadnych szans w starciu z potężną siłą LipoBurn. Jednocześnie LipoBurn zawiera potężny składnik antykataboliczny, sprzyjający kierowaniu większej ilości aminokwasów do tkanki mięśniowej, co pozwala ochronić wypracowaną w pocie czoła sucha masę mięśniową, której spadki zwykle odnotowuje się w trakcie ekstremalnej redukcji.Wszechstronny skład LipoBurn precyzyjnie mierzy w kluczowe mechanizmy całkowitej transformacji fizycznej wykorzystując metodycznie i systematycznie najnowsze odkrycia naukowe. W skrócie, twórcy LipoBurn wykorzystali wszystko, co było dostępne by pomóc ci całkowicie odmienić twoja sylwetkę.

Składniki:Porcja: 2 tabs.Porcji w opakowaniu: 30 Opakowanie: 60 tabs.
Składniki aktywne w porcji
L-karnityna 1000mg
Acetylo-L-Tyrozyna 100mg
L-tyrozyna 80mg
Kwas alfa-liponowy 50gm
Ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego 500mg
Including HCA 300mg
Ekstrakt z owoców cytrynca chińskiego 250mg
Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej 250mg
Ekstrakt z rumianku 35mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty 350mg
w tym kofeina 280mg
Ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego 100mg
w tym kofeina 20mg
Witamina D 12,5µg
Chrom 16,42µg
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.Sposób użycia:Spożywać 2 kapsułki dziennie popijając 100-150 ml wodyNie przekraczać zalecanej  porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.Najlepiej spożyć przed końcem:  miesiąc, rok pod kodem kreskowymNumer partii produkcyjnej: pod kodem kreskowymPrzechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym   w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.Ilość tabletek w opakowaniu: 60

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia).
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)