LEGGINSY DAMSKIE QUEENS GANG INCOGNITO COMO & BLACK

Nowy produkt

LEGGINSY DAMSKIE QUEENS GANG INCOGNITO COMO & BLACK

Więcej szczegółów

169,00 zł

Więcej informacji

LEGGINSY DAMSKIE QUEENS GANG - INCOGNITO COMO & BLACK

Legginsy damskie - Incognito Como & Black to odzież sportowa, która doskonale sprawdzi się w przypadku dowolnej aktywności fizycznej. Znakomicie sprawdzi się u kobiet, którym podczas treningu zależy nie tylko na wygodzie ubrań, jakie noszą, ale również na ich modnym, nowoczesnym stylu.

Dlaczego warto kupić legginsy damskie Queens Gang - Incognito Como & Black?

  • wyróżniają się wysoką jakością materiału, wygodne w noszeniu
  • wykonane są w nowoczesnym, modnym stylu
  • doskonale dopasowują się do kobiecej sylwetki, znakomicie podkreślając figurę
Legginsy damskie Queens Gang - Incognito Como & Black to niezwykle wygodne legginsy sportowe, które doskonale dopasowują się do kobiecej figury, a także znakomicie podkreślają jej walory. W najmniejszym nawet stopniu nie ograniczają ruchów, dzięki czemu czynią trening znacznie bardziej komfortowym. Legginsy wyróżniają się wysokiej jakości materiałem, z którego są wykonane. Stanowi to gwarancję zarówno komfortu, jak i solidności oraz długotrwałego użytkowania legginsów.

Legginsy damskie - Incognito Como & Black należą do wyjątkowo popularnej serii Queens Gang, którą cechuje nowoczesny, modny styl. Z całą pewnością docenią je kobiety, dla których istotną rolę w czasie treningu odgrywa nie tylko wygoda, ale również atrakcyjny, kobiecy wygląd.
*** PROSIMY O PODANIE ROZMIARU W ZAMÓWIENIU ***

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)