LEGGINSY DAMSKIE LIVE & FIGHT TEMPO GRAY & YELLOW

Nowy produkt

LEGGINSY DAMSKIE LIVE & FIGHT TEMPO GRAY & YELLOW

Więcej szczegółów

169,00 zł

Więcej informacji

LEGGINSY DAMSKIE LIVE & FIGHT - TEMPO GRAY & YELLOW

Legginsy damskie - Tempo Gray & Yellow to legginsy sportowe należące do popularnej serii Live and Fight. Przeznaczone są dla kobiet aktywnych fizycznie, wśród których doskonale sprawdzą się podczas dowolnej aktywności, od klasycznego treningu na siłowni po zwykły spacer w pobliskim parku.

Jakie są zalety legginsów damskich - Tempo Gray & Yellow?

  • wykonane z doskonałej jakości materiału
  • znakomicie układają się na ciele, nie krępują ruchów
  • cechuje je nowoczesny, modny styl
Legginsy damskie - Tempo Gray & Yellow to odzież sportowa wykonana z doskonałej jakości materiału, który gwarantuje jej solidność oraz trwałość. Dzięki temu możemy cieszyć się tym niezwykle wygodnym strojem przez długi czas. Legginsy doskonale dopasowują się do kobiecej sylwetki i podkreślają jej atuty. Ponadto, są bardzo wygodne w noszeniu i zupełnie nie krępują ruchów, dzięki czemu trening może stać się jeszcze bardziej komfortowy.

Nowoczesny, modny styl, w jakim wykonane są leginsy, gwarantuje satysfakcję z ich noszenia, natomiast wysoka jakość użytego materiału zapewnia pełen komfort treningu. Legginsy damskie - Tempo Gray & Yellow stanowią więc doskonałe rozwiązanie dla miłośniczek sportu oraz mody i pozwalają skutecznie połączyć ze sobą obie te pasje.
*** PROSIMY O PODANIE ROZMIARU W ZAMÓWIENIU ***

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)