LEGGINSY DAMSKIE QUEENS GANG CLASSIC BLACK Zobacz większe

LEGGINSY DAMSKIE QUEENS GANG CLASSIC BLACK

Nowy produkt

LEGGINSY DAMSKIE QUEENS GANG CLASSIC BLACK

Więcej szczegółów

169,00 zł

Więcej informacji

LEGGINSY DAMSKIE QUEENS GANG - CLASSIC BLACK

Women's Leggings Classic Black to damskie legginsy sportowe należą do znanej kolekcji Queens Gang. Doskonale łączą w sobie niezbędny podczas treningu komfort oraz ceniony przez wszystkie kobiety styl. Klasyczne czarne legginsy to połączenie efektywności treningu wraz z podkreśleniem perfekcyjnego wyglądu ćwiczącej kobiety.

Jakie są zalety legginsów damskich Queens Gang - Classic Black?

  • są wykonane z wysokiej jakości materiału, co cechuje ich wyjątkową solidność i trwałość
  • są ledwo wyczuwalne na ciele, świetnie dopasowują się do ciała
  • idealnie podkreślają kobiece kształty
Damskie legginsy sportowe w kolorze Classic Black wyróżniają się przede wszystkim doskonałej jakości materiałem, z którego zostały wykonane. Są bardzo solidne oraz trwałe, co niezwykle korzystnie komfort podczas treningu. Co więcej, strój ten jest niemal niewyczuwalny na ciele i w żaden sposób nie ogranicza ruchów w trakcie ćwiczeń, co czyni go niezwykle wygodnym.

Legginsy doskonale dopasowują się do kobiecej sylwetki, dzięki czemu znakomicie podkreślają jej atuty. Stanowią więc idealne rozwiązanie dla pań ceniących sobie podczas treningu nie tylko wspomniany komfort, ale również atrakcyjny, wyjątkowo kobiecy wygląd.
*** PROSIMY O PODANIE ROZMIARU W ZAMÓWIENIU ***

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)