KOSZULKA SPORTOWA DAMSKA QUEENS GANG RAG TOP

Nowy produkt

KOSZULKA SPORTOWA DAMSKA QUEENS GANG RAG TOP

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

KOSZULKA SPORTOWA DAMSKA QUEENS GANG - WOMEN'S RAG TOP FANCY WHITE & GOLD

Women's Rag Top to damska koszulka sportowa, która należy do wyjątkowo popularnej kolekcji Queens Gang. Gwarantuje ona niezwykłe połączenie komfortu podczas ćwiczeń oraz stylowego, kobiecego wyglądu w czasie treningu.

Dlaczego warto kupić koszulkę sportową Queens Gang - Women's Rag Top Fancy White & Gold?

  • wykonana z wyjątkowego materiału, bardzo wygodna w noszeniu
  • świetnie sprawdza się w czasie różnych aktywności fizycznych
  • znakomicie dopasowuje się do kobiecej sylwetki
Koszulka sportowa Queens Gang - Women's Rag Top Fancy White & Gold to niezbędny element stroju każdej miłośniczki sportu. Wysokiej jakości materiał, z którego odzież jest wykonana, stanowi gwarancję niezwykłej wygody oraz niezawodnej solidności. Zapewnia pełen komfort, zarówno w czasie tradycyjnego treningu odbywanego na siłowni, jak i podczas każdej innej aktywności fizycznej. Stanowi więc doskonały wybór dla pań, które prowadzą aktywny tryb życia, a przy tym cenią sobie możliwość zachowania nieskazitelnego wyglądu w każdej sytuacji.

Women's Rag Top Fancy White & Gold to koszulka charakteryzująca się modnym, nowoczesnym stylem, który sprawia, że podczas treningu można poczuć się nie tylko wygodnie, ale również wyjątkowo atrakcyjnie i kobieco. Strój doskonale dopasowuje się do kobiecej sylwetki, dzięki czemu znakomicie podkreśla jej wszelkie atuty.
*** PROSIMY O PODANIE ROZMIARU W ZAMÓWIENIU ***

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)