OLIMP POLO MEN'S NINETY BLACK

Nowy produkt

OLIMP POLO MEN'S NINETY BLACK

Więcej szczegółów

115,00 zł

Więcej informacji

KOSZULKA MĘSKA POLO LIVE & FIGHT - MEN'S POLO NINETY BLACK

Men's Polo Ninety Black to sportowa koszulka męska, która wyróżnia się doskonałą jakością wykonania oraz wyjątkową funkcjonalnością. Polecana jest dla mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia i cenią sobie zarówno komfort, jak i styl.

Dlaczego warto kupić sportową koszulkę męską polo Live & Fight - Men's Polo Ninety Black?

  • niezwykle wygodna w noszeniu koszulka, wykonana z doskonałej jakości materiału,
  • nadaje się zarówno do ćwiczeń, jak i do codziennego noszenia, posiada stylowy, modny nadruk
  • świetnie dopasowuje się do ciała i podkreśla sylwetkę
Koszulka męska polo - Men's Polo Ninety Black charakteryzuje się wysokiej jakości materiałem, z którego jest wykonana. Gwarantuje on trwałość oraz solidność produktu, który z pewnością posłuży przez długi czas. Jest niezwykle wygodna w noszeniu, a także zupełnie nie krępuje ruchów w czasie aktywności fizycznej. Jej uniwersalny charakter sprawia, że świetnie nadaje się zarówno do ćwiczeń, jak i do codziennego noszenia.

Men's Polo Ninety Black to koszulka sportowa, która świetnie dopasowuje się do ciała i podkreśla budowę sylwetki, zapewniając tym samym mężczyźnie poczucie atrakcyjności oraz komfortu. Posiada również stylowy, modny nadruk, który dodaje jej charakteru.
*** PROSIMY O PODANIE ROZMIARU W ZAMÓWIENIU ***

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)