OLIMP MEN'S POLO PARAMOUNT WHITE

Nowy produkt

OLIMP MEN'S POLO PARAMOUNT WHITE

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

Men's Polo S/S Paramount White to męska koszulka polo z popularnej serii Born In The Gym, która wyróżnia się wysokiej jakości tkaniną ułatwiającą doskonałe dopasowanie odzieży do sylwetki. Świetnie sprawdza się w różnych okolicznościach, nadaje się zarówno na trening, jak i do noszenia na co dzień.

Jakie zalety posiada koszulka męska polo Born In The Gym - Men's Polo S/S Paramount White?

  • znakomicie dopasowuje się do ciała oraz podkreśla budowę sylwetki
  • wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny o specjalnej strukturze
  • nadaje się zarówno do ćwiczeń, jak i do codziennego noszenia, jest wyjątkowo wygodna w noszeniu
Męska koszulka Men's Polo S/S Paramount White przeznaczona jest przede wszystkim dla mężczyzn, którzy oprócz wygody i komfortu cenią sobie w odzieży również stylowy, modny wygląd. Znakomicie dopasowuje się do ciała oraz podkreśla budowę sylwetki. Jest też wyjątkowo wygodna w noszeniu, a także w żaden sposób nie ogranicza ruchów w trakcie aktywności fizycznej, dzięki czemu zapewnia pełny komfort podczas ćwiczeń.

Men's Polo S/S Paramount White to koszulka wyróżniająca się wysokiej jakości tkaniną, której specjalna struktura ułatwia dopasowanie odzieży do sylwetki. Posiada charakterystyczny nadruk, który nadaje jej stylu i sprawia, że mężczyzna może poczuć się wyjątkowo atrakcyjnie. Jest również niezwykle funkcjonalna i nadaje się zarówno do ćwiczeń, jak i do codziennego noszenia.
*** PROSIMY O PODANIE ROZMIARU W ZAMÓWIENIU ***

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)