Wyprzedaż! NAJSLIM 500G Zobacz większe

NAJSLIM 500g

Nowy produkt

NAJSLIM - Koktajl odchudzający przygotowany specjalnie dla Kobiet!!!

Więcej szczegółów

59,00 zł

-20,00 zł

79,00 zł

Więcej informacji

- Koktajl Proteinowo –Witaminowy w formie Instant

- 20 odżywczych porcji w opakowaniu

- Doskonała rozpuszczalność

- Skutecznie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej

- Kontroluje łaknienie (większe uczucie sytości) 

- Poprawia metabolizm składników odżywczych

- Nowoczesna formuła o wzmocnionym działaniu

- Odchudzanie bez efektu JO – JO

- Aż 17g białka w porcji tylko przy 1g cukrów

 

NAJSLIM to rewolucyjny suplement diety dedykowany Paniom dbającym o nienaganny wygląd swojej sylwetki.

NAJSLIM to produkt kompleksowy który uzupełnia zapotrzebowanie na białko, aminokwasy BCAA oraz pozostałe aminokwasy egzogenne i endogenne. Dodatkowo znajdziecie w nim formułę ACTIV FAT BURNER a więc starannie wyselekcjonowane ekstrakty roślinne o działaniu termogennym oraz kompleks witamin i minerałów.

Żaden inny suplement dla kobiet na Rynku nie posiadał jeszcze tak szerokiego spektrum działania! Wypróbuj go i Ty!

NAJSLIM zawiera w swoim składzie ultrafiltrowany koncentrat białek serwatkowych WPC. Zwiększona dzienna podaż białka w diecie przyspiesza również metabolizm i wywołuje zwiększony efekt termo-genezy organizmu. Proteiny zawarte w NAJSLIM posiadają wysoką wartość biologiczną, co pozwala przyswajać im się w szybkim czasie. Bogaty aminogram tego białka zawiera aminokwasy BCAA i EAA chroniące tkankę mięśniową przed katabolizmem w okresie redukcji.

Cennym dodatkiem produktu NAJSLIM jest błonnik. Coraz częściej obserwujemy jego niedobory w codziennej diecie. Błonnik jest nieocenionym sprzymierzeńcem organizmu w przypadku zaparć. Dzisiejsza żywność jest coraz częściej przetwarzana i przez to bardziej uboga w wartości odżywcze. Dodatkowa suplementacja w przypadku błonnika może okazać się zatem niezbędna.

Inulina zawarta w NAJSLIM to coraz bardziej popularny wielocukier. Jest świetną alternatywą i zamiennikiem w diecie dla tłuszczu i cukru prostego. Posiada liczne właściwości prozdrowotne. Współcześni dietetycy mocno promują go w walce z otyłością. Cechuje ją również niska kaloryczność. Inulina nadaje charakterystyczne uczucie sytości i pomaga ograniczyć łaknienie.

NAJSLIM odżywia organizm również w L-karnitynę - związek naturalnie występujący w organizmie, przede wszystkim w mięśniach. Jedną z funkcji L-karnityny jest udział w transporcie kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach do komórek. Kwasy tłuszczowe trafiają w ten sposób do miejsca ich utleniania (spalania) czyli mitochondriów.

Ekstrakt z Zielonej Herbaty obecny z NAJSLIM to bogate źródło katechin EGCG. Ograniczają one wchłanianie tłuszczów z pożywienia a także zwiększają ich użycie przez organizm. Zielona herbata nasila również działanie wybranych enzymów trawiennych poprawiając również metabolizm wątrobowy, podnosząc termogenezę ciała i uskuteczniając utlenianie tłuszczy.

Omawiając skład NAJSLIM warto również wymienić kolagen. To białko zwierzęce wchodzi w składnik kości, skóry, ścięgien oraz chrząstek. Jego ilość w pożywieniu jest stosunkowo mała. Naturalnymi źródłami kolagenu są galarety, podroby czy zupy gotowane na kościach. Zapotrzebowanie na kolagen wzrasta wraz z wiekiem oraz zwiększoną aktywnością fizyczną. Suplementacja kolagenem poprawia także stan i kondycję włosów i paznokci.

NAJSLIM to także źródło Ekstraktu z Ostrokrzewu paragwajskiego – Yerba Mate. Ten naturalny zamiennik kawy zyskał swoją popularność ze względu na jego termogeniczne działanie. Ukierunkowane jest ono na spalanie tkanki tłuszczowej i tłumienie zbyt dużego apetytu. Spożywanie Yerby Mate pozwala także oczyścić organizm. Korzystnie wpływa na pracę układu sercowo-naczyniowego. Wspomaga procesy pamięci i koncentracji. Działa anty-oksydacyjnie, przeciwzapalnie i przeciwutleniająco.

Odchudzanie z NAJSLIM stanie się łatwiejsze również dzięki Ekstraktowi z liści morwy białej (Morus alba L.). Liście te wpływają na obniżenie poziomu glukozy we krwi. Jelita wchłaniają wówczas mniej węglowodanów. Insulina wydzielana jest na wyższym poziomie. Gdy węglowodany wchłaniane są z przewodu pokarmowego wolniej łatwiej jest organizmowi sięgnąć po rezerwy w postaci odłożonej tkanki tłuszczowej.

NAJSLIM uzupełniono również L-Tyrozyną i Chromem. L-Tyrozyna to aminokwas pomagający zredukować poziom zmęczenia fizycznego i psychicznego organizmu co jest szczególnie cenne w trakcie okresu ‘redukcji’. Poprawia zdolność koncentracji i przyczynia się do ograniczenia apetytu. Chrom z kolei to minerał ‘wyręcza’ w pewien sposób insulinę w transporcie glukozy z krwi do komórek. Skutkuje to mniejszym apetytem i obniżeniem łaknienia na słodycze.

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia).
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)