Wyprzedaż! 6PAK NUTRITION BETA PAK - 200G Zobacz większe

6PAK NUTRITION BETA PAK - 200G

Nowy produkt

6PAK NUTRITION BETA PAK - 200G

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

45,00 zł

-4,00 zł

49,00 zł

Więcej informacji

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI BETA-ALANINA (99,7%)
  • NIE ZAWIERA ASPARTAMU ORAZ DODATKU CUKRU
  • ZAWIERA PRZEMYŚLANĄ DAWKĘ WITAMINY B6
  • PODNOSI WYDOLNOŚĆ TRENINGOWĄ ORGANIZMU
  • USPRAWNIA PRZEMIANY ENERGETYCZNE
  • POMAGA W UZYSKANIU LEPSZYCH EFEKTÓW
  • ZNAKOMITY DODATEK DO KREATYNY

Wysokiej jakości beta-alanina w formie proszku. Charakteryzuje się wysoką czystością oraz brakiem zbędnych dodatków i wypełniaczy! Wpływa na podniesienie wydolności wysiłkowej całego organizmu – co pozwala na prowadzenie dłuższych i intensywniejszych treningów!

6PAK Nutrition BETA PAK to znakomita formuła przedtreningowa na bazie beta-alaniny z dodatkiem witaminy B6, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego podczas ćwiczeń o dużej intensywności. 

6PAK Nutrition BETA PAK jest propozycją dla sportowców uprawiających praktycznie wszystkie dyscypliny sportowe (od typowo siłowych, siłowo- wytrzymałościowych po typowo wytrzymałościowe). Relatywnie prosty skład obejmujący beta-alaninę oraz witaminę B6, stanowi o jej sile działania. Maksymalna koncentracja pozwala na prowadzenie suplementacji konkretnymi dawkami o sprawdzonym działaniu. 

PODNOSI WYDOLNOŚĆ TRENINGOWĄ ORAZ WSPIERA PRAWIDŁOWE PRZEMIANY ENERGETYCZNE DZIĘKI ODPOWIEDNIEJ DAWCE WITAMINY B6.

6PAK Nutrition BETA PAK pozwala na wzmocnienie mięśni już po kilku dawkach. Wielu sportowców uważa, że beta-alanina działa już od pierwszej dawki, jednak swój potencjał pokazuje dopiero po około tygodniu stosowania. Wpływa ona na zwiększenie zapasów karnozyny występującej głównie w mięśniach szkieletowych. Karnozyna jest di-peptydem, w którego strukturze znajduje się cząsteczka beta-alaniny oraz histydyny. Warunkuje ona utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej w komórkach mięśniowych. Wszelkie zmiany w pH prowadzą bezpośrednio do zmniejszenia wydajności pracy mięśni. Należy pamiętać, że podczas wzmożonego treningu dochodzi momentami do powstania warunków beztlenowych, co z kolei przekłada się na powstawanie kwasu mlekowego mającego olbrzymi wpływ na kwasowość środowiska tkanki mięśniowej.

Kilka słów o tajemniczej karnozynie:

- jest zbudowana między innymi z beta-alaniny, której regularna suplementacja pozwala na znaczne zwiększenie jej zapasów w tkance mięśniowej. Z fizjologicznego punktu widzenia zadaniem karnozyny jest buforowanie środowiska pracy mięśni by zachować możliwie niezmienną równowagę kwasowo-zasadową.

- Prowadzono dotychczas wiele badań naukowych mających na celu weryfikację wpływu beta alaniny na organizm oraz poprawę wyników sportowych osiąganych między innymi przez sprinterów. Oczywiście zastosowano w nich próbę „ślepą” tzw. „placebo”. Uzyskane wyniki w postaci poprawy osiąganych czasów jednoznacznie wskazują na pożądane działanie beta-alaniny. Prowadzone badania trwały nawet do 20 tygodni i nie zanotowano negatywnego wpływu na stan organizmu sportowców. Aktualnie jest to jedna z najlepiej przebadanych substancji stosowanych w suplementacji sportowej.

BETA-ALANINA - „SOLO” CZY JAKO DODATEK DO KREATYNY

Beta-alanina z powodzeniem może być stosowana niezależnie od kreatyny, pozwoli to na poprawę wydolności tkanki mięśniowej, w szczególności gdy treningi są intensywne i ciężkie. Jednak bezsprzecznie połączenie z kreatyną stanowi idealny wybór, który pomoże w znacznej poprawie osiągniętych podczas cyklu przyrostów tkanki mięśniowej. Trudno sobie wyobrazić lepsze (bardziej skuteczne) połączenie niż beta-alanina i kreatyna. Należy podkreślić, że beta-alanina nie działa jak kreatyna – ich skuteczność polega na uzupełnianiu swojego działania. Innymi słowy pozwala ona na prowadzenie dłuższych i jeszcze bardziej intensywnych treningów.

Warto pamiętać, że zwiększanie dawki dziennej ma znaczenie, jednak do pewnego momentu. Przyjmuje się, że 3 do 4 gram dziennie (najlepiej w 2 porcjach po 2 gramy) jest najlepszym wyborem. Dalsze zwiększanie jej ilości nie przyniesie oczekiwanych korzyści. Stosowane dawki dzienne nie różnią się w zależności od tego, czy jest to dzień treningowy, czy nie.

EFEKT „MROWIENIA” - Z CZASEM ZANIKA.

Większość sportowców stosujących po raz pierwszy beta-alaninę spotyka się z mrowieniem występującym najczęściej na twarzy, plecach i czasem dłoniach. Jest to efekt jej działania, który zanika po „kilku dniach stosowania” - co nie świadczy wcale o tym, że przestała działać. Czas potrzebny na przyzwyczajenie się organizmu jest bardzo indywidualny i dla każdego może być inny (czasem nie ustępuje przez dłuższy czas). Wspomniane „mrowienie” występuje zazwyczaj do 30 minut od spożycia porcji beta-alaniny.

WITAMINA B6 – NIEDOCENIANY DODATEK

Witaminy biorą udział w wielu procesach zachodzących w organizmie człowieka. Dodatek witaminy B6 w postaci chlorowodorku pirydoksyny jest bardzo pożądany w przypadku tego typu suplementów. Bierze ona udział w procesach krwiotwórczych, zmniejsza niekontrolowane skurcze mięśni i co najważniejsze dla sportowców bierze udział w przemianach energetycznych (metabolizmie substancji odżywczych). 

Jak widzisz jest to bardzo dobrze przemyślany suplement, który pomimo swojej prostoty charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością! 

6PAK NUTRITION BETA PAK – PROFESJONALNY SUPLEMENT DLA KAŻDEGO!

* Ewentualne brylenie się proszku nie jest wadą i nie wpływa na działanie preparatu. 

DAWKOWANIE:

1-2 porcje dziennie.

SKŁADNIKI AKTYWNE: BETA PAK
Porcja: 2g
Ilość porcji w opakowaniu: 100
Opakowanie: 200g
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS*
Beta-alanina 1995mg
Witamina B6 1,4mg 100%
Składniki: Beta-alanina, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).

* % Referencyjna wartość spożycia

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia).
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

 UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)