OLIMP QUEENS GANG WOMEN'S LEGGINS DIGITAL CAMO GRAY

Nowy produkt

OLIMP QUEENS GANG WOMEN'S LEGGINS DIGITAL CAMO GRAY

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

169,00 zł

Więcej informacji

LEGGINSY DAMSKIE QUEENS GANG - DIGITAL CAMO GRAY

Women's Leggings Digital Camo Gray to damskie legginsy sportowe, które należą do wyjątkowo popularnej wśród kobiet kolekcji Queens Gang. Słynie ona przede wszystkim z niezwykłego połączenia komfortu typowego dla odzieży sportowej oraz atrakcyjnego, nowoczesnego stylu, który cenią sobie miłośniczki mody.

Dlaczego warto kupić sportowe legginsy damskie Queens Gang - Digital Camo Gray?

  • są praktycznie niewyczuwalne na ciele, świetnie dopasowują się do figury
  • wykonane zostały z doskonałej jakości, trwałego, solidnego materiału
  • znakomicie podkreślają kobiece kształty
Legginsy damskie Queens Gang - Digital Camo Gray wyróżniają się wyjątkową trwałością oraz solidnym wykonaniem, które było możliwe do osiągnięcia dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału. Odzież jest ledwo wyczuwalna na ciele, dzięki czemu nawet w najmniejszym stopniu nie ogranicza ruchów podczas ćwiczeń. Są więc niezwykle wygodne w noszeniu i stanowią doskonały wybór nie tylko na trening, ale również na codzienny spacer, czy też wycieczkę rowerową.

Legginsy świetnie dopasowują się do figury, a także znakomicie podkreślają kobiece kształty. To sprawia, że stanowią one idealne rozwiązanie dla kobiet, które są aktywne fizycznie, a przy tym oprócz wygody cenią sobie również atrakcyjny, w pełni kobiecy wygląd.
*** PROSIMY O PODANIE ROZMIARU W ZAMÓWIENIU ***

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)