OLIMP QUEENS GANG WOMEN'S BRA CLASSIC BLACK

Nowy produkt

OLIMP QUEENS GANG WOMEN'S BRA CLASSIC BLACK

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

STANIK SPORTOWY QUEENS GANG - WOMEN'S SPORTS BRA CLASSIC BLACK

Women's Sports Bra to stanik sportowy w kolorze Classic Black, który należy do bardzo popularnej kolekcji Queens Gang. Słynie ona nie tylko z wygody proponowanej odzieży, ale również z zamiłowania do modnego stylu oraz wyjątkowo kobiecego wyglądu.

Co sprawia, że warto mieć stanik sportowy Queens Gang - Women's Sports Bra Classic Black?

  • wyróżnia się wysokiej jakości materiałem, niezwykle wygodny w noszeniu
  • idealnie dopasowuje się do sylwetki znakomicie podkreślając kobiece kształty
  • zaprojektowany w minimalistycznym, a zarazem nowoczesnym stylu
Women's Sports Bra Classic Black to doskonałej jakości stanik sportowy, który zaprojektowany został z myślą o kobietach prowadzących aktywny tryb życia. Doskonała jakość materiału, z którego jest wykonany, gwarantuje nie tylko wygodę, ale również trwałość produktu. Stanik idealnie dopasowuje się do sylwetki, dzięki czemu znakomicie podkreśla jej walory.

Stanik sportowy Queens Gang - Women's Sports Bra Classic Black charakteryzuje się minimalistycznym, a jednocześnie nowoczesnym stylem, który sprawia, że przypadnie do gustu każdej miłośniczce sportu. Z pewnością doskonale sprawdzi się nie tylko w czasie tradycyjnego treningu, ale również podczas jakiejkolwiek innej aktywności fizycznej, podczas której zapewni pełen komfort ćwiczeń oraz atrakcyjny, kobiecy wygląd.
*** PROSIMY O PODANIE ROZMIARU W ZAMÓWIENIU ***

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)