OPTIMUM NUTRITION Torba Sportowa Zobacz większe

OPTIMUM NUTRITION Torba Sportowa

Nowy produkt

OPTIMUM NUTRITION 100% Optimum Kit Bag Gold Standard Zone (torba) 

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

Gold Standard Zone - Torba Treningowa

  • Pojemna
  • Oryginalny design
  • Po obu bokach torby napis: Reach for the Gold Standard Zone
  • Doskonała torba na trening i podczas podróży

Unikatowa torba Kit Bag z serii Gold Standard Zone, jest wygodna i poręczna. Pozwoli Ci się przygotować na każdy trening. Wytrzymały materiał oraz praktyczne kieszenie to jej główne cechy. Dodatkowo torba charakteryzuje się doskonałym designem. Można jej używać zarówno na treningach, jak i w podróży.

Jeśli jesteś typem sportowca, który potrzebuje mieć wszystko przy sobie, gadżet w postaci wygodnej i pojemnej torby treningowej jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej będziesz mógł zdecydować się na spontaniczny wycisk w dowolnej porze, każdego dnia. Duża ilość kieszeni różnego typu, pozwoli Ci spakować zarówno małe gadżety, jak klucze, średnie jak shaker na suplementy, czy większe w postaci ręcznika, ubrania i butów na zmianę. To doskonały sposób na szybki transport wszystkiego, czego potrzebujesz.

Jeśli trenujesz przed lub po pracy, z pewnością po ćwiczeniach lubisz wziąć orzeźwiający prysznic. Masz wysokie wymagania co do standardów odbywanych ćwiczeń? Chcesz mieć wpływ na to, jakie suplementy spożywasz i o której porze je bierzesz? A może jesteś typem gadżeciarza i bez akcesoriów czujesz się jak bez ręki? Pakowna torba z serii Gold Standard Zone od OPTIMUM NUTRITION, to coś dla Ciebie.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)