NUTREND FAT DIRECT 60 KAPS. Zobacz większe

NUTREND FAT DIRECT 60 KAPS.

Nowy produkt

Nutrend Fat Direct
Efektywna pomoc w walce z nadwagą. Synergistyczna kombinacja wyciągów roślinnych i substancji pobudzających metabolizm tłuszczów – zamiana tkanki tłuszczowej na energię. Doskonały spalacz tłuszczu Nutrend Fat Direct na odchudzanie. 

Więcej szczegółów

79,00 zł

Więcej informacji

Informacje o Fat Direct NUTREND

Intensywne ćwiczenia fizyczne i odpowiednia dieta to czasami za mało, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się Fat Direct, wysokiej jakości produkt marki NUTREND, ułatwiający pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Preparat ten zaliczany jest do produktów określanych mianem FAT burners- spalaczy tłuszczu, które jako uzupełnienie aktywności fizycznej i diety, mogą ułatwiać uzyskanie sylwetki marzeń. Choć to trudny i żmudny proces, suplementacja Fat Direct stanowi dodatkowy element wsparcia w dążeniu do idealnego ciała. Ten preparat posiada jeszcze jedną, niewątpliwą zaletę- został stworzony jako formuła nocna- night, do stosowania przed snem. Kiedy Ty śpisz, unikalna kompozycja aktywnych składników, zawarta w produkcie Fat Direct marki NUTREND, intensywnie działa.

Zastosowanie Fat Direct

  • Ten preparat marki NUTREND powstał z myślą o osobach, które dążą do uzyskania wymarzonej sylwetki.
  • Fat Direct przypadnie do gustu zarówno zawodowym sportowcom, kulturystom, osobom trenującym rekreacyjnie, będącym na dietach oraz tym, którzy pragną pozostać w dobrej formie przez dłuższy czas.

Zalety Fat Direct od NUTREND

  • Fat Direct to produkt najwyższej jakości, zawierający w swoim składzie kompleks aktywnych biologicznie składników wspierających utratę tkanki tłuszczowej.
  • Produkt nie zawiera składników pobudzających działanie układu nerwowego! Jego przeznaczeniem jest stosowanie w porze nocnej jako formuła nocna- night, która wspiera utratę tkanki tłuszczowej w trakcie nocnego odpoczynku. Kiedy Ty śpisz, unikalna kompozycja aktywnych składników zawarta w produkcie Fat Direct marki NUTREND intensywnie działa.
  • Preparat występuje w formie wygodnych do podawania i zażywania miękkich kapsułek żelatynowych (soft-gel).
  • Ekonomiczny produkt- wystarcza na dwa miesiące stosowania.

Składniki aktywne Fat Direct

Produkt marki NUTREND to unikalna, a przy tym bogata formuła ściśle dobranych i różnorodnych składników, które wzajemnie uzupełniają swoje działanie, wspomagając redukcję tkanki tłuszczowej.

Vacame Extract to wyciąg (ekstrakt) otrzymywany z wodorostów Undaria pinnatifida. Do głównych składników ekstraktu zaliczane są polisacharydy, białka, witaminy ( z grupy B- B1, B2, B6) i minerały (jod, wapń, żelazo, potas, sód). Na szczególną uwagę zasługuje wysoka zawartość fukoksantyny, brązowego barwnika nadającego barwę tym wodorostom. Wydaje się, że fukoksantyna i jej metabolity jako związki o wybitnie lipofilnych (lubiących tłuszcze) właściwościach może być przechowywana w adipocytach, czyli komórkach tłuszczowych organizmu człowieka przez dłuższy czas. Poprzez działanie na mechanizmy komórkowe (wzrost liczebności receptorów β3-adrenergicznych, zwiększenie aktywności termogeniny (UCP1) i kinazy białkowej AMPK) może wzmagać utratę tkanki tłuszczowej, hamując różnicowanie i proliferację komórek tłuszczowych. Chociaż opublikowano tylko jedno badanie z udziałem ludzi, okazało się, że jest to obiecujący środek pobudzający utratę tkanki tłuszczowej.

Stosowanie fukoksantyny obecnej w produkcie Fat Direct może przynosić również inne korzyści zdrowotne w postaci korygowania nieprawidłowości w metabolizmie glukozy w tkance mięśniowej. Dodatkowo związek ten może obniżać poziom cholesterolu i triglicerydów w osoczu krwi. Obserwowano także redukcję ciśnienia krwi oraz zmniejszenie zapasów tłuszczu w wątrobie, jak i korzystne obniżenie aktywności enzymów wątrobowych podczas suplementacji fukoksantyną u ludzi. Związek ten jako barwnik z grupy karotenoidów posiada także aktywność przeciwutleniającą, zmniejszając tym samym poziom stresu oksydacyjnego w organizmie człowieka.

Svetol to ekstrakt pozyskiwany z nasion zielonej kawy. Zawarta w nim znaczna ilość kwasu chlorogenowego jest łatwo wchłaniana z przewodu pokarmowego, a sam związek lub jego metabolity (takie jak kwas ferulowy) wspierają funkcjonowanie organizmu. Ekstrakt z nasion zielonej kawy zawarty w produkcie Fat Direct może redukować masę ciała u osób z nadwagą i otyłością. Mechanizmy działania kwasu chlorogenowego nie zostały jeszcze wnikliwie poznane, choć uważa się, że mogą być związane z ograniczeniem wchłaniania węglowodanów z przewodu pokarmowego. Polifenole zawarte w ekstrakcie posiadają działanie antyoksydacyjne, związane z wymiataniem szkodliwych wolnych rodników, a także właściwości przeciwzapalne. Szereg badań sugeruje także, że ekstrakt z nasion zielonej kawy wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia poprzez zwiększenie aktywności naczyń krwionośnych i obniżenie ciśnienia krwi.

Garcitrin to ekstrakt pozyskiwany z owoców Garcinia cambogia, które od wieków są znane i stosowane przez azjatycką ludność jako dodatek do żywności w celu poprawy walorów smakowych potraw, jak i zwiększenia uczucia sytości po ich spożyciu. Do głównych składników ekstraktu zaliczane są kwasy owocowe, w tym kwas hydroksycytrynowy oraz garcitrol, które wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej. Główny mechanizm działania tych związków jest oparty na hamowaniu enzymu liazy ATP-cytrynianowej zaangażowanej w syntezę nowych cząsteczek kwasów tłuszczowych w wątrobie i tkance tłuszczowej. Tłumienie aktywności tego konkretnego enzymu jest skutecznym sposobem na redukcję tkanki tłuszczowej.

Dawkowanie Fat Direct

1 kapsułka, 30 minut przed snem. Maksymalna dzienna porcja to 1 kapsułka. Nie przekraczać dziennej, zalecanej porcji do spożycia.

Skład odżywki Fat Direct Nutrend
- 100 g 4 kaps.
Wartość energetyczna 1305,1 kJ/306,4 kcal 43,2 kJ/10,4 kcal
Białka 65,1 g 2,16 g
Węglowodany 3 g 0,1 g
w tym proste 3 g 0,1 g
Tłuszcze 0 g 0 g
Nasycone Kwasy tłuszczowe 0 g 0 g
Sód 0 g 0 g
Błonnik 0 g 0 g
Winian L-Karnityny 23,95 g 800 mg
Wyciąg z guarany 23,9 g 800 mg
Wyciąg z Cutrus Aurantium 3,59 g 120 mg
Wyciag z wierzby białek 1,79 g 60 mg
Wyciag z zielonej herbaty 1,79 g 60 mg
Jabłczan Cytruliny 10,78 g 360 mg
L-arginina 14,97 g 500 mg
Chrom 2994 µg 100 µg

Inne składniki Fat Direct:

Wyciąg z Guarany (10% kofeiny), winian L-karnityny, L-arginina baza, kapsułki żelatynowe (żelatyna, barwnik dwutlenek tytanu), jabłczan L-cytruliny, wyciąg z Citrus Aurantium, mleczan chromu, wyciąg z białej wierzby (15% salicylanów), wyciąg z zielonej herbaty (50% polifenoli), fosforan wapnia – substancja przeciwzbrylająca.

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie AMINOLAND jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)